alt

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 film Online CDA Lektor PL

rating6.5
8 559
Ocen
calendar2012
time1h 55m
Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki. Edward zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się nieuniknionemu atakowi. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która przecież miała trwać wiecznie.

Aktorzy

Actor Rami Malek

Rami Malek

Actor Robert Pattinson

Robert Pattinson

Actor Dakota Fanning

Dakota Fanning

Actor Kristen Stewart

Kristen Stewart

Actor Maggie Grace

Maggie Grace

Actor Michael Sheen

Michael Sheen

Actor Taylor Lautner

Taylor Lautner

Actor Wendell Pierce

Wendell Pierce

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

10 Podobnych Filmów:

  1. Strefa interesów
  2. PERFECT DAYS
  3. Wszystkie imiona Boga
  4. Jezus
  5. Nigdzie
  6. W głowie się nie mieści
  7. Bagażnik – uwięziona
  8. After 5. Na zawsze
  9. Gran Turismo
  10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 8559
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 55m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Latrki2

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6.5. Gorąco polecam!
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 6.5. Warto poświęcić czas na obejrzenie Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 6.5, Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 6.5, Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2, spojrzenie na ocenę 6.5 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 6.5, Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.5 nie przekonuje Cię do obejrzenia Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.